Reklama

Dzisiaj jest: 23 października 2014 | Imieniny: Igi, Marleny

Reklama

Reklama - Google

Wiersze i prezentacje o szkodliwości palenia
Piątek, 04 Czerwca 2010 10:11
Katarzyna Janura ze Szkoły Podstawowej w Masłowie oraz Katarzyna Tyczyńska z Zespołu Szkół w Jutrosinie zostały laureatkami corocznego konkursu "Palić nie palić - oto jest pytanie".

Podsumowanie konkursu zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rawiczu odbyło się w starostwie powiatowym podczas Światowego Dnia Bez Tytoniu. Nagrodzono laureatów ze szkół podstawowych, którzy mieli za zadanie napisać wiersz o szkodliwości palenia oraz gimnazjalistów, którzy przygotowali prezentacje multimedialne. Nagrody wręczali wicestarosta Zygmunt Wolny, naczelnik wydziału oświaty Maria Wojtkowiak oraz dyrektor PSSE - Grażyna Marczyńska.(JM)Dodaj tę stronę do ulubionych:

Reklama - Google

 

Komentarze  

 
0 #1 Filem 2010-06-04 10:58
Czy tu nic innego jak wieszyki i świerszczyki nie pokażą, A tyle jest ważnch spraw dotyczących Rawicza i powiatu rawickiego.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #2 kapitan 2010-06-04 15:59
jak widze informację z powiatu rawickiego to krew zalewa. polityka orderowo-upomin kowa a zero informacji o wysiłkach starosty i v-ce dotyczących pozyskania inwestorów na teren rawicki.nie ma informacji bo nic w tym temacie nie robią. ten powiat nalezy do emerytów bo emeryci nami rządzą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #3 Odorem Tu Jedzie 2010-06-04 16:09
Młodym ludziom pozostaje tylko ucieczka na saksy za chlebem, na zmywak lub na ściere.A dzieci rawickich notabli mają zapewnione zatrudnienie w nepotycznych urzędach.W Zyciu Rawicza krytycznie o rawickiej władzy nic nie napiszą bo się boją lub z powodu dyspozycyjności wobec władzy. :oops:
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W sieci nie jesteś anonimowy. Przestrzegaj regulamin portalu i obowiązujące przepisy prawa. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami.


Kod antyspamowy
Odśwież

Sondy

Czy otwarcie drogi S5 jest szansą dla rozwoju Rawicza?

The voting for this poll has ended
Zobacz szczegóły

Kto powinien przeciąć „symboliczną wstęgę” na trasie S5?

The voting for this poll has ended
Zobacz szczegóły

Gdzie powinny zostać zlokalizowane nowe tereny inwestycyjne dla miasta?

The voting for this poll has ended
Zobacz szczegóły

Reklama

Zajrzyj

Reklama