Reklama

Dzisiaj jest: 31 października 2014 | Imieniny: Urbana, Saturnina

Reklama

Reklama - Google

Wiersze i prezentacje o szkodliwości palenia
Piątek, 04 Czerwca 2010 09:11
Katarzyna Janura ze Szkoły Podstawowej w Masłowie oraz Katarzyna Tyczyńska z Zespołu Szkół w Jutrosinie zostały laureatkami corocznego konkursu "Palić nie palić - oto jest pytanie".

Podsumowanie konkursu zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rawiczu odbyło się w starostwie powiatowym podczas Światowego Dnia Bez Tytoniu. Nagrodzono laureatów ze szkół podstawowych, którzy mieli za zadanie napisać wiersz o szkodliwości palenia oraz gimnazjalistów, którzy przygotowali prezentacje multimedialne. Nagrody wręczali wicestarosta Zygmunt Wolny, naczelnik wydziału oświaty Maria Wojtkowiak oraz dyrektor PSSE - Grażyna Marczyńska.(JM)Dodaj tę stronę do ulubionych:

Reklama - Google

 

Komentarze  

 
0 #1 Filem 2010-06-04 09:58
Czy tu nic innego jak wieszyki i świerszczyki nie pokażą, A tyle jest ważnch spraw dotyczących Rawicza i powiatu rawickiego.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #2 kapitan 2010-06-04 14:59
jak widze informację z powiatu rawickiego to krew zalewa. polityka orderowo-upomin kowa a zero informacji o wysiłkach starosty i v-ce dotyczących pozyskania inwestorów na teren rawicki.nie ma informacji bo nic w tym temacie nie robią. ten powiat nalezy do emerytów bo emeryci nami rządzą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #3 Odorem Tu Jedzie 2010-06-04 15:09
Młodym ludziom pozostaje tylko ucieczka na saksy za chlebem, na zmywak lub na ściere.A dzieci rawickich notabli mają zapewnione zatrudnienie w nepotycznych urzędach.W Zyciu Rawicza krytycznie o rawickiej władzy nic nie napiszą bo się boją lub z powodu dyspozycyjności wobec władzy. :oops:
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W sieci nie jesteś anonimowy. Przestrzegaj regulamin portalu i obowiązujące przepisy prawa. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami.


Kod antyspamowy
Odśwież

Sondy

Kto Pani/Pana zdaniem wypadł najlepiej podczas debaty?

Reklama

Zajrzyj

Reklama