Dzisiaj jest: 30 lipca 2014 | Imieniny: Julity, Piotra

Reklama

Reklama - Google

Rawicz. Nowy dyrektor więzienia o swoich planach
Poniedziałek, 18 Marca 2013 11:10

alt

Chce, by rawicki zakład karny był jeszcze lepiej postrzegany i bardziej "otwarty". W ramach działań resocjalizacyjnych zamierza organizować dla osadzonych wycieczki rowerowe, założyć zespół muzyczny, a także umożliwić młodzieży spotkania ze skazanymi.

- Więźniowie to nie zwierzęta, tylko ludzie, którzy kiedyś wrócą do społeczeństwa i należy zrobić wszystko, żeby pomóc im w tym i sprawić, by więcej nie popełniali błędów, przez które trafili za kraty - mówi nowy szef Zakładu Karnego w Rawiczu, ppłk Jarosław Banasik. Uważa, że osiągnięcie sukcesu jest możliwe tylko dzięki udanej współpracy z całym zespołem i zapewnia, że nie przewiduje żadnych zmian kadrowych.(JM)

O planach nowego szefa więzienia czytaj w jutrzejszym wydaniu Życia RawiczaDodaj tę stronę do ulubionych:

Reklama - Google

 

Komentarze  

 
+11 #11 123sowa 2013-03-19 13:50
Zabrać ich do disnejlendu i na wycieczke do afryki na safari,po drodze na przekąske do MAGDOLANDA zaś nocleg w HILTONIE.Jest bochaterstwo i nagroda.Jest przestępstwo i kara.Niech dyrektor poda ile kosztuje dzienne utrzymanie jednego więżnia (skazanego) wliczając jego pilnowanie i całkoszt nie wyłanczaując pensji i nagród dyrektora i jego świty.Mam w rodzinie kilka osób starszych emerytów ktuży otrzymują 700 pare złtych,na cołkowite utrzymanie dzienne wynosi ''25zł''
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-6 #12 do zgreda 2013-03-19 16:23
Cytuję Dobra:
gonić do roboty tą hołotę !!! a jak się robić nie chce to batem!!!! dieta białostocka powietrza do oporu z wodą ostrożnie!!!!! niech poczują się potrzebni

Oj jakiś skazany grypser się odezwał!!!!!!!! !Pisać nie umie, złośliwy to pewnie jakiś zgred.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #13 do Zibi 2013-03-19 17:00
W rawiczu za wypadki sie nie siedzi - tu niewinnych nie znajdziesz
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
-4 #14 Zibi 2013-03-19 21:59
Cytuję do Zibi:
W rawiczu za wypadki sie nie siedzi - tu niewinnych nie znajdziesz

WIDZISZ TY NAWWET PRAWA NIE ZNASZ ZA NIEUMYSLNE SPOWODOWANIE SMIERCI JADAC NP SAMOCHODEM MOZNA DOSTAC MAX DO 1`2 LAT KAZDEGO TO MOPZE SPOTKAC WIEC NIE MOW O CZYMS O CZYM NIE MASZ POJECIA BO KIEDYS TO TY OBUDZISZ SIE W ZK NAWET NIE WIESZ KIEDY:)
Cytować | Zgłoś administratorowi
 
 
0 #15 Nocny Patrol 2013-03-22 10:36
Zibi !!! "spowodował wypadek" To co według Ciebie jest niewinny ???? Jedź tak aby nie spowodować wypadku !!! Czyli : nie pij , nie udawaj KUBICY , jedź bezpiecznie , a nie pójdziesz siedzieć.
Cytować | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W Internecie nie jesteś anonimowy.


Kod antyspamowy
Odśwież

Sondy

Gdzie planujesz spędzić tegoroczny urlop?

Reklama

Zajrzyj

Reklama